Kolejne medale zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej

Na stadionie w Sopocie rozegrane zostały Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce z udziałem ponad 500 uczestników z województw pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Bardzo dobrze w tych mistrzostwach zaprezentowali się zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobywając cztery medale.
Złoty medal zdobył Mateusz Helman w pchnięciu kulą wynikiem 14,52.
Srebrne medale zdobyli:
Dominika Duraj w biegu na 300 m wynikiem 40,15 oraz sztafeta 4 x 100 m chłopców wynikiem 48,37.
Brązowy medal zdobyła Olga w skoku wzwyż wynikiem 151 cm.
Ponadto większość ze startujących zawodników znalazła się w ścisłych finałach w swoich konkurencjach co przyczyniło się do tego, że w prowadzonej klasyfikacji zespołowej LKS Ziemi Puckiej zajął III miejsce wśród Klubów województwa pomorskiego na 48 działające Kluby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *