LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












Podsumowanie Biegowego Grand Prix Ziemi Puckiej 2009
Podajemy końcową klasyfikację Biegowego Grand Prix Ziemi Puckiej 2009 roku. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję.

Dziewczęta do 15 lat

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 175 pkt
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 160
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 124
4. Wilner Sandra 97 Domatówko 30
5. Balcerek Aleksandra 96 Ełk 29
6. Dettlaff Emilia 95 Bliza Wł-wo 28
7. Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 28
8. Erlich Izabella 97 Smolno 28
9. Ceynowa Izabella 98 Dmatówko 26
10. Kupiak Weronika 96 Mosty 25
11. Konrat Martyna 96 Mosty 25
12. Wiśniewska Anna 95 Ełk 25
13. Srok Aleksandra 97 Domatówko 25
14. Dabrowiecka Agieszka 96 Mosty 24
15. Jacewicz Paulina 96 Łapanów 24
16. Szefka Martyna 94 Leśniewo 24
17. Kozyra Magdalena 95 Tomaszów Lubelski 23
18. Rathnau Sylwia 96 Domatowo 23
19. Kotowska Sylwia 96 Ełk 22
20. Dobrzyńska Paulina 97 Ełk 21
Ogółem sklasyfikowano 46 dziewcząt

Chłopcy do 15 lat

1. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 149 pkt
2. Baran Filip 01 Odargowo 141
3. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 140
4. Oberzig Jakub 01 Władysławowo 64
5. Klahs Jakub 96 Puck 58
6. Łagosz Przemysław 97 Mosty 35
7. Sikora Jarosław 94 Tomaszów Lubelski 35
8. Lademan Radosław 95 Leśniewo 32
9. Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 32
10. Dołęga Michał 94 Ełk 32
11. Mudlaff Tomasz 95 Darzlubie 30
12. Rott Radosław 95 Puck 30
13. Gabor Wiktor 97 Mosty 30
14. Laszczak Bartłomiej 93 Tomaszów Lubelski 30
15. Byczkowski Konrad 96 Puck 30
16. Bieszke Bartek 96 Darzlubie 28
17. Klinowski Dawid 97 Mosty 28
18. Szleter Wojciech 94 Ełk 28
19. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 26
20. Chwałyk Jarosław 97 Sękowa 26
Ogółem sklasyfikowano 67 chłopców

KOBIETY

1. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 204 pkt
2. Hajduk El¼bieta 65 Władysławowo 191
3. Muszyńska Lidia 71 Piła 169
4. Grycko Barbara 93 Bliza Wł-wo 85
5. Konkel Anna 79 Rzucewo 54
6. Mistryga Daria 90 Świecie 35
7. Kortas Alicja 83 Puck 35
8. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia 30
9. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 30
10. Richert Anna 83 Gdynia 28
11. Pipka Alicja 91 Luzino 26
12. Winczewka Katarzyna 92 Łód¼ 25
13. Herda Marta 93 Tomasowia 24
14. Setnak Barbara 89 Jastrzębie Bór 22

MĘŻCZYŹNI - Kat. M 30

1. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 169 pkt
2. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 146
3. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 136
4. Labudda Andrzej 85 LKS Puck 132
5. Bullman Dawid 89 LKS Puck/Kłanino 132
6. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 104
7. Struck Adam 90 Bliza Władysławowo 90
8. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 83
9. Szymanski Tomasz Węgliniec 35
10. Wielewicki Arkadiusz 83 Odargowo 30
11. Misterski Grzegorz 93 Kłodzko 28
12. Ku¼niarek Robert 92 Łódż 28
13. Janowski Piotr 93 Łód¼ 26
14. Duda Piotr 80 Gdynia 25
15. Drelich Kamil 90 Tomasowia 24
16. Srok Andrzej 92 Piasnica 24
17. Ceszke Błażej 89 Strzelno 23
18. Labudda Mirosław 86 Puck 21
19. Fokczyński Mateusz 92 Łód¼ 21
20. Kużel Wojciech 92 Leśniewo 21
Ogółem sklasyfikowano 35 zawodników

MĘŻCZYŹNI - Kat. M 45

1. Elwart Roman 71 LKS Puck/Puck 205 pkt
2. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 188
3. Mislisz Piotr 64 Osłonino 174
4. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 171
5. Hajduk Ireneusz 63 Władysławowo 170
6. Oberzig Wiesław 75 Władysławowo 153
7. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 50
8. Richert Marcin 77 Gdynia 35
9. Nowak Jacek 76 Gdynia 32
10. Lenczuk Paweł 67 Łód¼ 25
11. Dubacki Jan 68 Hel 24
12. Jaskulke Ireneusz 73 Puck 23
13. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 22

MĘŻCZYŹNI - Kat. M 65

1. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 207 pkt
2. Murański Józef 45 Milonek Jurata 191
3. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 186
4. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 148
5. Trocki Marian 53 Wejherowo 109
6. Struck Andrzej 57 Słuchowo 57
7. Dudzisz Krzysztof 58 Ełk 35
8. Gaweł Jan 48 Gdynia 28
9. Mikina Artur 59 Warszawa 28
10. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 28
11. Majna Kazimierz 51 Gdynia 26
12. Ksok Mirosław 57 Wrocław 26

MĘŻCZYŹNI - Kat. powyżej 65 lat

1. Majszak Józef 40 Gdynia 210 pkt
2. Adolph Florian 40 LKS Puck 192
3. Herta Brunon 43 Puck 184
4. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 86
17-01-2010 20:56 - Admin
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP