LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












VII Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej
(XIV Bieg Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy)
W dniu 17 pa¼dziernika 2009 roku na trasie z Leśniewa do Piaśnicy przeprowadzony został XIV bieg Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy, a jednocześnie był to VII finałowy bieg z cyklu biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego w 2009 roku.

W każdej kategorii biegowej uczestnicy za miejsca I – III otrzymali puchary, nagrody, upominki ufundowane przez organizatorów oraz Posła RP Kazimierza Plocke.

Ogółem w imprezie udział wzięło 120 uczestników.

Organizatorzy biegu: Parafia Rzymsko-Katolicka Leśniewo, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddz. Leśniewo, Sołectwa Leśniewo, Domatowo, Domatówko, Rodzina Piaśnicka, Urząd Gminy Puck, Starostwo Powiatu Puck, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej.

W Y N I KI:

BIEG DZIECI „KRASNALE” - dystans ok. 500 m

1. Szmidt Daniel 99 Darzlubie
2. Bieszke Krzysztof 99 Darzlubie
3. Miotk Dawid 99 Połczyno
4. Miotk Teresa 99 Połczyno I Dz.
5. Kużel Łukasz 99 Leśniewo
6. Jopek Klaudia 99 Wielka Piaśnica II Dz
7. Minkowski Piotr 00 Leśniewo
8. Jaskułka Artur 00 Swarzewo
9. Szornak Beata 00 Domatowo III Dz
10. Konkel Kamil 00 Domatówko
11. Motyka Walenty 99 Domatowo
12. Oberzig Jakub 01 Władysławowo
13. Cieślak Katarzyna 00 Leśniewo IV Dz
14. Piontke Alicja 99 Darzlubie V Dz
15. Szornak Klaudia 99 Domatowo VI Dz
16. Thrun Karolina 01 Puck VII Dz
17. Mudlaff Agnieszka 00 Domatowo VIII Dz
18. Szymańska Patrycja 00 Domatówko IX Dz
19. Potrykus Michał 00 Domatowo
20. Lademan Paweł 00 Leśniewo
21. Konkel Jakub 99 Mechowo
22. Potrykus Krzysztof 99 Domatowo
23. Krause Melania 00 Leśniewo X Dz
24. Rohde Paulina 99 Połczyno XI Dz
25. Soldatke Adam 99 Połczyno
26. Groenwald Julia 99 Połczyno XII Dz
27. Roszman Weronika 99 Połczyno XIII Dz
28. Rathnau Natalia 99 Domatowo XIV Dz
29. Klepin Patrycja 01 Domatowo XV Dz
30. Mudlaff Katarzyna 02 Domatowo XVI Dz
31. Okoń Weronika 01 Leśniewo XVII Dz
32. Sikora Klaudia 99 Domatówko XVIII Dz
33. Krause Oliwia 01 Leśniewo XIX Dz
34. Maciesza Gracjan 99 Darzlubie
35. Cieślak Anna 02 Leśniewo XX Dz
36. Szymańska Julia 01 Domatówko XXI Dz
37. Bokota Zuzanna 01 Puck XXII Dz
38. Hildebrandt Wiktoria 03 Puck XXIII Dz
39. Rathnau Agata 01 Domatowo XXIV Dz
40. Galusiński Kajetan 03 Puck
41. Soitz Michalina 01 Leśniewo XXV Dz
42. Kortas Nikola 03 Puck XXVI Dz
43. Jopek Karolina 05 Wielka Piaśnica XXVII Dz
44. Grabowska Martyna 03 Puck XXVII Dz
45. Hildebrandt Małgosia 05 Puck XXVIII Dz

BIEG MŁODZIEŻOWY do 15 lat - dystans ok. 1700 m

1. Kolp Tomasz 94 Puck
2. Lademan Radosław 95 Leśniewo
3. Mudlaff Tomasz 95 Domatowo
4. Bieszke Bartek 96 Darzlubie
5. Dettlaff Aleksandra 94 Strzelno I Dz
6. Klahs Jakub 96 Puck
7. Cejnowa Janusz 96 Połczyno
8. Dettlaff Małgorzata 95 Strzelno II Dz
9. Willner Sandra 97 Domatówko III Dz
10. Erlich Izabella 97 Smolno IV Dz
11. Ceynowa Izabella 98 Domatówko V Dz
12. Srok Aleksandra 97 Domatówko VI Dz
13. Szornak Piotr 97 Domatowo
14. Potrykus Bartek 96 Domatowo
15. Szaturski Marek 98 Leśniewo
16. Motyka Sylwester 96 Domatowo
17. Jopek Marks 96 Domatówko
18. Lilla Wojciech 97 Domatówko
19. Priehs Robert 97 Domatowo
20. Funk Robert 96 Leśniewo
21. Lessnau Mariusz 97 Leśniewo
22. Szefka Martyna 94 Leśniewo VII Dz
23. Jopek Oskar 98 Domatówko
24. Rathnau Sylwia 96 Domatowo VIII Dz
25. Sikora Paulina 98 Domatówko IX Dz
26. Labudda Natalia 97 Domtówko X Dz
27. Krausa Dariusz 97 Leśniewo
28. Lewicka Aneta 97 Domatówko XI Dz
29. Cieślak Agata 98 Leśniewo XII Dz
30. Thiel Rajmund 98 Domatowo
31. Jaszke Anna 96 Domatowo XIII Dz
32. Jocz Krystian 96 Leśniewo
33. Naczke Karolina 97 Połczyno XIV Dz
34. Płomien Michalina 97 Połczyno XV Dz
35. Matejewski Mateusz 97 Połczyno
36. Wielewicki Oskar 02 Odargowo
37. Kunz Radosław 97 Domatówko
38. Baran Filip 01 Odargowo
39. Hildebrandt Kamila 97 Połczyno XVI Dz
40. Żochola Marcin 97 Połczyno

BIEG KOBIET i MĘŻCZYZN - dystans ok. 6,2 km

1. Bullman Dawid 89 Kłanino 20:37,4 I M 30
2. Labudda Andrzej 85 Puck 20:38,0 II M 30
3. Richert Marcin 77 Gdynia 20: 39,7 I M 45
4. Nowak Jacek 76 Gdynia 21:10,5 II M 45
5. Struck Adam 90 Kłanino 21:38,8 III M 30
6. Grycko Tomasz 92 Wł – wo 21:48,6 IV M 30
7. Elwart Roman 72 Puck 22:13,7 III M 45
8. Marczyński Paweł 97 Bładzikowo 22:14,0 V M 30
9. Erlich Dariusz 90 Smolno 22:14,1 VI M 30
10. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 23:18,1 IV M 45
11. Hajduk Ireneusz 63 Wł – wo 23:37,0 V M 45
12. Srok Andrzej 92 Piaśnica 23:45,7 VI M 30
13. Wielewicki Slawomir 81 Starzyno 23:52,8 VII M 30
14. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 23:56,4 VIII M 30
15. Kużel Wojciech 92 Leśniewo 23:58,0 IX M 30
16. Mislisz Piotr 64 Osłonino 24:06,9 VI M 45
17. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 24:16,3 I M 65
18. Rott Mateusz 91 Puck 24:47,2 X M 30
19. Cieslak Bartosz 77 Żelistrzewo 24:49,2 VII M 45
20. Hildebrandt Krystyna 81 Puck 25:44,3 I K
21. Laskowski Konrad 91 Puck 26:11,3 XI M 30
22. Oberzig Wiesław 75 Wł – wo 26:12,6 VIII M 45
23. Elwart Adam 96 Piaśnica 26:33,8 XII M 30
24. Hajduk Elzbieta 65 Wł – wo 27:03,4 II K
25. Elwart Klaudia 96 Puck 27:10,7 III K
26. Mudlaff Andrzej 91 Domatowo 27:33,1 XIII M 30
27. Brzozowski Marcin 92 Połczyno 27:57,1 XIV M 30
28. Grycko Barbara 93 Wł – wo 28:02,2 IV K
29. Richert Anna 83 Gdynia 28:08,9 V K
30. Struck Andrzej 57 Słuchowo 29:01,0 II M 65
31. Trocki Marian 53 Wejherowo 29:10,6 III M 65
32. Adolph Florian 40 Puck 29,22,0 I M pow. 65
33. Herta Brunon 43 Puck 29:43,0 II M pow. 65
34. Muszyńska Lidia 71 Piła 30:08,2 VI K
35. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 35:25,6 IV M 65
17-01-2010 20:39 - Admin
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP