LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












VI Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej (Władysławowo)
VI Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 19 wrzesień 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Władysławowo.

W Y N I KI:

Bieg dziewcząt i chłopców do lat 15 – dystans ok. 2500 m

1. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 11:57,7 I CH
2. Klahs Jakub 96 Puck 12:09;8 II CH
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 12:30,8 I DZ
4. Byczkowski Konrad 96 Puck 14:41,5 III CH
5. Oberzig Jakub 01 Władysławowo 16:27,8 IV CH
6. Baran Filip 01 Odargowo 18:25,8 V CH
7. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 18:39,0 VI CH

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m

1. Struk Adam 90 Bliza Władysławowo 18:09,6 I M 30
2. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 18:18,7 I M 45
3. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 18:40,9 II M 30
4. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 19:22,7 III M 30
5. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 19:35,1 IV M 30
6. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 19:41,4 II M 45
7. Mislisz Piotr 64 Osłonino 20:21,2 III M 45
8. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 20:48,1 I M 65
9. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 21:49,3: IV M 45
10. Murański Józef 45 Milonek Jurata 22:06,7 II M 65
11. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 22:30,4 V M 45
12. Trocki Marian 53 Wejherowo 25:09,7 III M 65
13. Majszak Józef 40 Gdynia 26:11,5 I M>65
14. Herta Brunon 43 Puck 26:22,2 II M>65
15. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 27:06,0 III M>65
16. Kortas Alicja 83 Puck 31:11,4 I K
17. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 31:11,5 II K
18. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 33:13,8 IV M 65

PUNKTACJA PO SZÓSTYM BIEGU:

Dziewczęta do 15 lat

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 140 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 128
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 124
4. Balcerek Aleksandra 96 Pojezierze Ełckie/Ełk 29
5-6. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 28
Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 28
7. Kupiak Weronika 96 Mosty 26
8-9. Konrat Martyna 96 Mosty 25
Wiśniewska Anna 95 Dystans Ełk 25
10-11. Dabrowiecka Agnieszka 96 Mosty 24
Jacewicz Paulina 96 Łapanow 24
12. Kozyra Magdalena 95 Tomaszów Lubelski 23
13. Kotowska Sylwia 96 Dystans Ełk 22
14. Dobrzyńska Paulina 97 Ełk 21
15. Grzesik Agnieszka 95 Tomaszów Lubelski 20
16. Dziura Justyna 96 Tomaszów Lubelski 19
17. Kurzatkowska Estera 95 Ełk 18
18. Jankowska Barbara 94 Ełk 17
19. Urbanowicz Katarzyna 97 Ełk 16
20. Urbanowicz Małgorzata 98 Ełk 15
21. Borkowska Marta 97 Atleta Rząsiny 14
22. Szleter Anna 95 Ełk 13
23. Więcek Katarzyna 96 Ełk 12
24. Cholewińska Ewelina 97 Ełk 11
25. Wrzesińska Karolina 97 Węgliniec 10
26. Galas Ewelina 95 Sękowa 9
27. Nieznańska Patrycja 95 Rząsiny 8
28. Torba Kinga 97 Rząsiny 7
29. Korczyńska Darai 98 Węgliniec 6

Chłopcy do 15 lat

1. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 140 pkt.
2. Baran Filip 01 Odargowo 134
3. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 105
4. Oberzig Jakub 01 Władysławowo 63
5-6. Łagosz Przemysław 97 Mosty 35
Sikora Jarosław 94 Tomaszów Lubelski 35
7-10. Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 32
Gabor Mikołaj 98 Mosty 32
Dołęga Michał 94 Ełk 32
Klahs Jakub 96 Puck 32
11-14. Rott Radosław 95 Puck 30
Gabor Wiktor 97 Mosty 30
Laszczak Bartłomiej 93 Tomaszow Lubelski 30
Byczkowski Konrad 96 Puck 30
15-16. Klinowski Dawid 97 Mosty 28
Szleter Wojciech 94 Ełk 28
17-18. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 26
Chwałyk Jarosław 97 Sękowa 26
19-20. Zmada Dawid 98 Mosty 25
Kuczyński Adrian 94 Ełk 25
21-22. Chlebowicz Robert 97 Mosty 24
Bałdyga Patryk 96 Ełk 24
23. Kasztelan Mateusz 98 Ełk 23
24. Duba Sebastian 97 Ełka 22
25-26. Kleinowski Błażej 97 Mosty 21
Masłowski Michał 97 Ełk 21
27. Soczewski Przemysław 95 Ełk 20
28. Liszka Marcin 94 Sękowa 19
29. Horbal Damian 96 Sekowa 18
30. Trad Bartosz 96 Rząsiny 17
31. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 16
32. Kusiakiewicz Mateusz 95 Olszyna 15
33. Bugnacki paweł 97 Ełk 14
34. Koman Sebastian 96 Rząsiny 13
35. Ziosba Maciej 95 Gdynia 12
36. Migut Michał 96 Rząsiny 11
37. Gudyka Mateusz 96 Wegliniec 10
38. Lutkiewicz Łukasz 96 Węgliniec 9
39. Piotrowski Łukasz 97 Węgliniec 8
40. Paszyński Tomasz 98 Ełk 7
41. Marczak Mateusz 98 Ełk 6
42. Pląskowski Michał 96 Rząsiny 5
43. Czaja Tomasz 95 Sekowa 4
44. Nowak Tomasz 95 Olsztyn 3
45. Cezary Nowak 96 Olsztyn 2
46. Przybyłowicz Krystian 96 Sękowa 1

KOBIETY

1. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 169 pkt.
2. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 159
3. Muszyńska Lidia 71 Piła 143
4. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 60
5. Konkel Anna 79 Rzucewo 54
6-7. Mistryga Daria 90 Świecie 35
Kortas Alicja 83 Puck 35
8. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia 30
9. Pipka Alicja 91 Luzino 26
10. Winczewska Katarzyna 92 Łód¼ 25
11. Herda Marta 93 Tomasovia 24
12. Setnak Barbara 89 Jastrzębie Bór 22

Mę¼czy¼ni Kat. M 30

1. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 169 pkt.
2. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowi 118
2. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 114
3. Labudda Andrzej 85 LKS Puck 100
5. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłanino 96
6. Marczyński Paweł 93 LKS Puc/Błądzikowo 78
7. Struk Adam 90 Bliza Włdysławowo 60
8. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 58
9. Szymański Tomasz Węgliniec 35
10. Wielewicki Arkadiusz 83 Odargowo 30
11-12. Misterski Grzegorz 93 Kłodzko 28
Ku¼niarek Robert 92 Łód¼ 28
13. Janowski Piotr 93 Łód¼ 26
14-15. Duda Piotr 80 Gdynia 25
16. Drelich Kamil 90 Tomasovia 24
17. Ceszke Błażej 89 Strzelno 23
18-25. Fokczyński Mateusz 92 Łód¼ 21,5
Grondzki Igor 92 Łód¼ 21,5
Kaczmarek Adrian 93 Łód¼ 21,5
Leńczuk Alek 93 Łód¼ 21,5
Pachnowski Michał 92 Łód¼ 21,5
Paradowski Michał 92 Łód¼ 21,5
Grapof Michał 92 Łód¼ 21,5
Wasilewski Kamil 92 Łód¼ 21,5
26. Wiaderny Damian 92 Łód¼ 17
27-30. Bartosiewicz Bartłomiej 92 Łód¼ 14,5
Kuczmera Marcin 92 Łód¼ 14,5
Kaczmarek Dominik 92 Łód¼ 14,5
Zieliński Mariusz 92 Łód¼ 14,5

Mę¼czy¼ni Kat. M 45

1. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 175 pkt.
2. Mislisz Piotr 64 Osłonino 174
3. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 171
4. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 160
5. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 153
6. Hajduk Ireneusz 63 Władysławowo 144
7. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 50
8. Lenczuk Paweł 67 Łód¼ 25
9. Dubacki Jan 68 Hel 24
10. Jaskułke Ireneusz 73 Puck 23
11. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 22

Mężczy¼ni Kat. 65

1. Murański Józef 45 Milonek Jurata 191 pkt.
2. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 172
3. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 158
4. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 148
5. Trocki marian 53 Wejherowo 79
6. Dudzisz Krzysztof 58 Dystans Ełk 35
7-9. Mikina Artur 59 Warszawa 28
Gaweł Jan 48 Gdynia 28
Mikucki Krzysztof 60 Mosty 28
10-11. Ksok Mirosław 57 Wrocław 26
Majna Kazimierz 51 Gdynia 26
12. Struck Andrzej 57 Władysławowo 25

Mężczy¼ni Kat. powyżej 65 lat

1. Majszak Józef 40 Gdynia 210 pkt.
2. Adolph Florian 40 LKS Puck 190
3. Herta Brunon 43 Puck 152
4. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 86

Kolejny ostatni bieg odbędzie się 17 pa¼dziernika (sobota) 2009 roku w Piaśnicy. Zbiórka przy kościele w Leśniewie.
Z a p r a s z a m y !
28-09-2009 20:07 - Admin
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP