LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












IV Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej (Hel)
Czwarte Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 18 lipca 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Hel.

W Y N I KI:

Bieg chłopców i dziewcząt do lat 15 - dystans ok. 2500 m

1. Sikora Jarosław 94 Tomasovia/Tomaszów Lubelski 8:44,39 I Ch
2. Dołęga Michał 94 Pojerzierze Ełckie/Ełk 8:44,78 II Ch
3. Laszczak Bartłomiej93 Tomasovia 9:20,72 IIICh
4. Szleter Wojciech 94 Pojerzierze Ełckie/Ełk 9:29,61 IVCh
5. Chwałyk Jarosław 97 UKS Maraton Sękowa 9:29,93 V Ch
6. Kuczyński Adrian 94 Pojerzierze Ełckie/Ełk 9:31,47 VICh
7. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 9:34,50 I Dz
8. Bałdyga Patryk 96 Dystans Ełk 9:43,92 VIICh
9. Kasztelan Mateusz 98 Pojerzierze Ełckie/Ełk 9:44,64 VIII Ch
10. Dettlaff Małgorzata95 LKS Puck/Strzelno 9:46,91 II Dz
11. Balcerek Aleksandra 96 Pojerzierze Ełckie/Ełk 9:47,96 III-IV Dz
12. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 9:47,96 III-IV Dz
13. Wiśniewska Anna 95 Dystans Ełk 9:53,18 V Dz
14. Jacewicz Paulina 96 Łapanów 9:54,57 VI Dz
15. Duba Sebastian 97 Pojerzierze Ełckie/Ełk 9:55,15 IX Ch
16. Masłowski Michał 97 Pojerzierze Ełckie/Ełk 9:59,66 X Ch
17. Soczewka Przemysław 95 Pojerzierze Ełckie/Ełk 10:01,26 XI Ch
18. Kozyra Magdalena 95 Tomasovia 10:02,66 VII Dz
19. Kotowska Sylwia 96 Dystans Ełk 10:04,00 VIII Dz
20. Dobrzyńska Paulina 97 Pojerzierze Ełckie/Ełk 10:07,76 IX Dz
21. Liszka Marcin 94 UKS Maraton Sękowa 10:09,69 XII Ch
22. Grzesik Agnieszka 95 Tomasovia 10:11,37 X Dz
23. Horbal Damian 96 UKS Maraton Sękowa 10:12,05 XIII Ch
24. Trad Bartosz 96 Atleta Rząsiny 10:12,09 XIV Ch
25. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 10:16,82 XV Ch
26. Kusiakiewicz Mateusz 95 Gimnazjalista Olszyna 10:22,52 XVI Ch
27. Bugnacki Paweł 97 Pojerzierze Ełckie/Ełk 10:24,64 XVII Ch
28. Dziura Justyna 96 Tomasovia 10:27,68 XI Dz
29. Koman Sebastian 96 Atleta Rząsiny 10:36,18 XVIII Ch
30. Ziosba Maciej 95 Gdynia 10:44,27 XIX Ch
31. Kurzątkowska Estera 95 Pojerzierze Ełckie/Ełk 10:47,42 XII Dz
32. Migut Michał 96 Atleta Rząsiny 10:54,96 XX Ch
33. Gudyka Mateusz 96 SP Węgliniec 10:56,70 XXI Ch
34. Ludkiewicz Łukasz 96 SP Węgliniec 11:01,54 XXII Ch
35. Jankowska Barbara 94 Pojerzierze Ełckie/Ełk 11:03,60 XIII Dz
36. Piotrowski Łukasz 97 SP Wegliniec 11:04,92 XXIII Ch
37. Urbanowicz Katarzyna 97 Dystans Ełk 11:05,68 XIV Dz
38. Urbanowicz Małgorzata 98 Dystans Ełk 11:10,70 XV Dz
39. Paszyński Tomasz 98 Pojerzierze Ełckie/Ełk 11:12,15 XXIV Ch
40. Marczak Mateusz 98 Pojerzierze Ełckie/Ełk 11:18,63 XXV Ch
41. Plšskowski Michał 96 Atleta Rząsiny 11:24,42 XXVI Ch
42. Czaja Tomasz 95 UKS Maraton Sękowa 11:29,34 XXVII Ch
43. Nowak Tomasz 95 Olsztyn 11:42,93 XXVIII Ch
44. Cezary Nowak 96 Olsztyn 11:47,91 XXIX Ch
45. Przybyłowicz Krystian 96 UKS Maraton Sękowa 11:48,84 XXX Ch
46. Borzym Mateusz 96 Dystans Ełk 11:54,43
47. Krupa Krzysztof 95 UKS Maraton Sękowa 11:57,43
48. Borkowska Marta 97 Atleta Rzęsiny 11:57,96 XVI Dz
49. Szleter Anna 95 Pojerzierze Ełckie/Ełk 12:18,16 XVII Dz
50. Więcek Katarzyna 96 Dystans Ełk 12:18,20 XVIII Dz
51. Tertel Szymon 96 Atleta Rząsiny 12:20:24
52. Cholewińska Ewelina 97 Dystans Ełk 12:28,45 XIX Dz
53. Litwin Radosław 99 Brzeziny 12:30,38
54. Paszek Jakub 96 SP Węgliniec 12:32,38
55. Wrzesińska Karolina 97 SP Węgliniec 12:33,91 XX Dz
56. Kastyak Andrzej 94 UKS Maraton Sękowa 12:35,25
57. Galas Ewelina 95 UKS Maraton Sękowa 12:42,11 XXI Dz
58. Nieznańska Patrycja 95 Atleta Rząsiny 12:43,44 XXII Dz
59. Oberzig Jakub 01 Władysławowo 12:47,19
60. Molenda Patryk 00 Krapkowice 13:54,11
61. Torba Kinga 97 Atleta Rząsiny 14:04,61 XXIII Dz
62. Korczyńska Daria 98 SP Węgliniec 14:08,29 XXIV Dz
63. Ku¼ma Grzegorz 00 Jarnotówek 14,28:14
64. Oskar Wielewicki 02 Odargowo 14:48,56
65. Baran Filip 01 Odargowo 16:38,66

Bieg kobiet i mężczyzn - dystans ok. 5000 m

1. Szymański Tomasz Węgliniec 15:32,3 I M 30
2. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 15:35,7 II M 30
3. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 15:52,9 III M 30
4. Misterski Grzegorz 93 Kłodzko 15:58,1 IV M 30
5. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 16:11,8 V M 30
6. Struck Adam 90 Bliza Władysławowo 16:39,4 VI M 30
7. Drelich Kamil 90 Tomasovia 16:54,1 VII M 30
8. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 17:00,7 I M 45
9. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 17:31,2 VIII M 30
10. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Bładzikowo 17:46,6 IX M 30
11. Labudda Mirosław 86 LKS Puck/Puck 17:50,3 X M 30
12. Dudzisz Krzysztof 58 Dystans Ełk 17:53,0 I M 65
13. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 17:58,0 II M 45
14. Byczuk Paweł 92 Łod¼ 18:14,7 XI M 30
15. Budzisz Oskar 91 Zduńska Wola 18:18,0 XII M 30
16. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 18:28,0 II M 65
17. Mitręga Daria 90 Świecie 18:35,4 I K
18. Habryło Dawid 90 Pojezierze Ełk 18:37,4 XIII M 30
19. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 18:40,8 III M 45
20. Mislisz Piotr 64 Osłonino 18:53,6 IV M 45
21. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 18:55,6 V M 45
22. Murański Józef 45 Milonek Jurata 19:29,5 III M 65
23. Oberzig Wiesław 75 Władysławowo 20:42,4 VI M 45
24. Hildebrandt Krystyna 81 Puck 20:54,5 II K
25. Dubacki Jan 68 Hel 21:01,2 VII M 45
26. Pitura Tomasz 92 Tomasovia 21:21,5 XIV M 30
27. Grycko Barbara Bliza Władysławowo 21:27,3 III K
28. Mikina Artur 59 Warszawa 21:50,2 IV M65
29. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 22:17,1 IV K
30. Majszak Józef 40 Gdynia 22:22,2 I M>65
31. Adolph Florian 40 Puck 22:28,5 II M>65
32. Hertha Brunon 43 Połczyno 22:31,1 III M>65
33. Ksok Mirosław 57 Wrocław 22:48,5 V M
34. Pipka Alicja 91 Luzino 23:07,0 V K
35. Struck Andrzej 57 Władysławowo 23:50,5 V M 65
36. Winczewska Katarzyna 92 Łód¼ 23:54,7 VI K
37. Herda Marta 93 Tomasovia 24:53,0 VII K
38. Muszyńska Lidia 71 Piła 25:00,6 VIII K
39. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 25:01,4 VI M 65
40. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 25:59,3 IV M>65
41. Trocki Marian 53 Wejherowo 26:13,9 VII M 65
42. Setnak Barbara 89 Jastrzębie Zdrój 27,50:4 IX K
43. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 29:48,4 VIII M 65

PUNKTACJA PO CZWARTYM BIEGU:

Dziewczęta do lat 15

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 140 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 128
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 89
4. Balcerek Aleksandra96 Pojezierze Ełckie 30
5. Dettlaff Emilia 95 Władysławowo 28
6. Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 28
7. Kupiak Weronika 96 Mosty 26
8. Wiśniewska Anna 96 Dystans Ełk 26
9. Jacewicz Paulina 96 Łapanów 25
10. Konrat Martyna 96 Mosty 25
11. Kozyra Magdalena 95 Tomasovia/Tomaszów Lubelski 24
12. Dąbrowiecka Agniesazka96 Mosty 24
13. Kotowska Sylwia 96 Dystans Ełk 23
14. Dobrzyńska Paulina97 Pojerzierze Ełckie/Ełk 22
15. Grzesik Agnieszka 95 Tomasovia/Tomaszów Lubelski 21
16. Dziura Justyna 96 Tomasovia/Tomaszów Lubelski 20
17. Kurzątkowska Estera 95 Pojerzierze Ełckie/Ełk 19
18. Jankowska Barbara 94 Pojerzierze Ełckie/Ełk 18
19. Urbanowicz Katarzyna 97 Dystans Ełk 17
20. Urbanowicz Małgorzata 98 Dystans Ełk 16
21. Borkowska Marta 97 Atleta Rząsiny 15
22. Szleter Anna 95 Pojerzierze Ełckie/Ełk 14
23. Więcek Katarzyna 96 Dystans Ełk 13
24. Cholewińska Ewelina 97 Dystans Ełk 12
25. Wrzesińska Karolina 97 SP Węgliniec 11
26. Galas Ewelina 95 UKS Maraton Sękowa 10
27. Nieznańska Patrycja 95 Atleta Rząsiny 9
28. Torba Kinga 97 Atleta Rząsiny 8
29. Korczyńska Daria 98 SP Węgliniec 7

Chłopcy do lat 15

1. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 83 pkt.
2. Baran Filip 01 Odargowo 78
3. Kolp Tomasz 94 Puck 70
4. Łagosz Przemysław 97 Mosty 35
5. Sikora Jarosław 94 Tomasovia 35
6. Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 32
7. Gabor Mikołaj 98 Mosty 32
8. Dołęga Michał 94 Pojerzierze Ełckie 32
9. Laszczak Bartłomiej93 Tomasovia 30
10. Rott Radosław 95 Puck 30
11. Gabor Wiktor 97 Mosty 30
12. Szleter Wojciech 94 Pojerzierze Ełckie 28
13. Klinowski Dawid 97 Mosty 28
14. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 26
15. Chwałyk Jarosław 97 UKS Maraton Sękowa 26
16. Kuczyński Adrian 94 Pojerzierze Ełckie/Ełk 25
17. Zmuda Dawid 98 Mosty 25
18. Chlebowicz Robert97 Mosty 24
19. Bałdyga Patryk 96 Dystans Ełk 24
20. Kasztelan Mateusz 98 Pojerzierze Ełckie 23
21. Duba Sebastian 97 Pojerzierze Ełckie 22
22. Masłowski Michał 97 Pojerzierze Ełckie 21
23. Kleinowski Błazej 97 Mosty 21
24. Soczewka Przemysław 95 Pojerzierze Ełckie 20
25. Liszka Marcin 94 UKS Maraton Sękowa 19
26. Horbal Damian 96 UKS Maraton Sękowa 18
27. Trad Bartosz 96 Atleta Rząsiny 17
28. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 16
29. Kusiakiewicz Mateusz 95 Gimnazjalista Olszyna 15
30. Bugnacki Paweł 97 Pojerzierze Ełckie/Ełk 14
31. Koman Sebastian 96 Atleta Rząsiny 13
32. Ziosba Maciej 95 Gdynia 12
33. Migut Michał 96 Atleta Rząsiny 11
34. Gudyka Mateusz 96 SP Węgliniec 10
35. Ludkiewicz Łukasz 96 SP Węgliniec 9
36. Piotrowski Łukasz 97 SP Wegliniec 8
37. Paszyński Tomasz 98 Pojerzierze Ełckie/Ełk 7
38. Marczak Mateusz 98 Pojerzierze Ełckie/Ełk 6
39. Pląskowski Michał 96 Atleta Rząsiny 5
40. Czaja Tomasz 95 UKS Maraton Sękowa 4
41. Nowak Tomasz 95 Olsztyn 3
42. Cezary Nowak 96 Olsztyn 2
43. Przybyłowicz Krystian 96 UKS Maraton Sękowa 1

KOBIETY:

1. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 127 pkt.
2. Muszyńska Lidia 71 Piła 114
3. Hildebrandt Krystyna 81 LKS PuckIPuck 102
4. Konkel Anna 79 Rzucewo 54
5. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowi 60
6. Mistryga Daria 90 Świecie 35
7. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia 30
8. Pipka Alicja 91 Luzino 26
9. Winczewska Katarzyna 92 Łód¼ 25
10. Herda Marta 93 Tomasovia 24
11. Setnak Barbara 89 Jastrzębie Zdrój 23

Mężczy¼ni - Kat. M 30

1. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 111 pkt.
2. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 100
3. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 96
4. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 82
5. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 58
6. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 56
7. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 48
8. Szymański Tomasz Węgliniec 35
9. Wielewicki Słšwomir 83 Odargowo 30
10. Misterski Grzegorz 93 Kłodzko 28
11. Duda Piotr 80 Gdynia 25
12. Struck Adam 90 Bliza Władysławowo 25
13. Drelich Kamil 90 Tomasovia 24
14. Ceszke Błażej 89 LKS Puck/Strzelno 23
15. Labudda Mirosław 86 LKS Puck/Puck 21
16. Byczuk Paweł 92 Łod¼ 20
17. Budzisz Oskar 91 Zduńska Wola 19
18. Habryło Dawid 90 Pojezierze Ełk 18
19. Pitura Tomasz 92 Tomasovia 17

Mężczy¼ni - Kat. M 45

1. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 117 pkt.
2. Mislisz Piotr 64 Osłonino 116
3. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 114
4. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 105
5. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 103
6. Martyszko Krzysztof75 Rumia 96
7. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 50
8. Dubacki Jan 68 Hel 24
9. Jaskułke Ireneusz 73 Puck 23
10. Borkowski Sylwester 70 LKS PuckIReda 22

Mężczy¼ni - Kat. M 65

1. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 137 pkt.
2. Murański Józef 45 Milonek Jurata 124
3. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 117
4. Struck Ryszard 62 Jastarnia-Bór 101
5. Trocki Marian 53 Wejherowo 50
6. Dudzisz Krzysztof 58 Dystans Ełk 35
7. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 28
7. Gaweł Jan 48 Gdynia 28
7. Mikina Artur 59 Warszawa 28
10. Majna Kazimierz 51 Gdynia 26
10. Struck Andrzej 57 Władysławowo 26

Mężczy¼ni - Kat. powyżej 65 lat

1. Majszak Józef 40 Gdynia 140 pkt.
2. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 128
3. Hertha Brunon 43 Puck 90
4. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 86

Kolejny bieg odbędzie się 22 sierpnia (sobota) 2008 roku na terenie Miasta Jastarnia.

Z a p r a s z a m y !
24-07-2009 08:39 - LKS Puck
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP