LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












III Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej (Krokowa)
Trzecie biegowe Grand Prix o Puchar Starosty przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 20 czerwca 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Krokowa.

WYNIKI:

Bieg dziewcząt i chłopców do lat 15 – dystans ok. 2500 m


1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 12:15,7 I Dz.
2. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 12:15,8 I Ch.
3. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 15:28,6 II Dz.
4. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 15:34,8 II Ch.
5. Baran Filip 01 Odargowo 16:08,3 III Ch.

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m
1. Wielewicki Sławomir 81 Odargowo 18:22,0 I M 30
2. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 19:05,1 I M 45
3. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 19:44,7 II M 45
4. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 19:54,5 I M 65
5. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 20:34,4 II M 30
6. Oberzig Wiesław 75 Władysławowo 20:42,0 III M 45
7. Murański Józef 45 Milonek Jurata 20:47,9 II M 65
8. Mislisz Piotr 64 Osłonino 21:21,4 IV M 45
9. Wielewicki Arkadiusz 83 Odargowo 22:38,1 III M 30
10. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 23:24,2 I K
11. Majszak Józef 40 Gdynia 23:25,1 I > 65
12. Adolph Florian 40 Puck 24:02,6 II > 65
13. Hertha Brunon 43 Połczyno 24:13,1 III > 65
14. Muszyńska Lidia 71 Piła 26:11,3 II K
15. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 26:12,2 III M 65
16. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia 29:15,8 III K
17. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 31:30,7 IV M 65

PUNKTACJA PO TRZECIM BIEGU:

Dziewczęta do lat 15

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 105 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 96
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 60
4. Dettlaff Emilia 95 Władysławowo 28
4. Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 28
6. Kupiak Weronika 96 Mosty 26
7. Konrat Martyna 96 Mosty 25
8. Dąbrowiecka Agniesazka 96 Mosty 24

Chłopcy do lat 15
1. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 83 pkt.
2. Baran Filip 01 Odargowo 78
3. Kolp Tomasz 94 Puck 70
4. Łagosz Przemysław 97 Mosty 35
5. Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 32
5. Gabor Mikołaj 98 Mosty 32
7. Rott Radosław 95 Puck 30
7. Gabor Wiktor 97 Mosty 30
9. Klinowski Dawid 97 Mosty 28
10. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 26
11. Zmuda Dawid 98 Motsy 25
12. Chlebowicz Robert 97 Motsy 24
13. Kleinowski Błazej 97 Mosty 21

Kobiety
1. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 99 pkt.
2. Muszyńska Lidia 71 Piła 90
3. Hildebrandt Krystyna 81 LKS PuckIPuck 70
4. Konkel Anna 79 Rzucewo 54
5. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowi 30
6. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia 30

Mężczy¼ni Kat. M 30
1. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 88 pkt.
2. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 82
3. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 70
4. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 64
5. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 58
6. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 30
7. Wielewicki Słąwomir 83 Odargowo 30
8. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 26
9. Duda Piotr 80 Gdynia 25
10. Ceszke Błażej 89 LKS Puck/Strzelno 23

Mężczy¼ni Kat. M 45
1. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 91 pkt.
2. Mislisz Piotr 64 Osłonino 88
3. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 84
4. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 78
5. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 70
6. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 64
7. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 50
8. Jaskułke Ireneusz 73 Puck 23
9. Borkowski Sylwester 70 LKS PuckIReda 22

Mężczy¼ni Kat. M 65
l. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 105 pkt.
2. Murański Józef 45 Milonek Jurata 94
3. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 92
4. Struck Ryszard 62 Jastarnia-Bór 78
5. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 28
5. Gaweł Jan 48 Gdynia 28
7. Majna Kazimierz 51 Gdynia 26
7. Trocki Marian 53 Wejherowo 26

Mężczy¼ni Kat. powyżej M 65 lat
l. Majszak Józef 40 Gdynia 105 pkt.
2. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 96
3. Hertha Brunon 43 Puck 60
4. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 58
07-07-2009 20:50 - Admin
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP