LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












II Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej (Kosakowo)
Drugie Biegowe Grand Prix o Puchar Starosty przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 23 maja 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Kosakowo.

W Y N I K I:

Bieg dziewcząt i chłopców do 15 lat tat – dystans ok. 2500 m

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 10:18,1 I DZ
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 10:29,0 II DZ
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 10:30,9 III DZ
4. Łagosz Przemysław 97 Mosty 10:52,8 I CHŁ.
5. Gabor Mikołaj 98 Mosty 11:02,5 II CHŁ
6. Gabor Wiktor 97 Mosty 11:12,3 III CHŁ.
7. Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 13:12,5 IV DZ
8. Kupiak Weronika 96 Mosty 13:34,7 V DZ
9. Konrat Martyna 96 Mosty 13:44,5 VI DZ
10. Klinowski Dawid 97 Mosty 13:51,2 IV CHŁ.
11. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 14:41,2 V CHŁ.
12. Zmuda Dawid 98 Mosty 14:47,8 VI CHŁ.
13. Chlebowicz Robert 97 Mosty 15:21,2 VII CHŁ.
14. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 15:49,4 VIII CHŁ.
15. Baran Filip 01 Odargowo 16:11,6 IX CHŁ.
16. Dąbrowiecka Agnieszka 96 Mosty 16:37,2 VII DZ
17. Kleinowski Błażej 97 Mosty 16:38,1 X CHŁ.

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m
1. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 16:35,0 I M 30
2. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 16:51,9 II M 30
3. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 17:44,4 I M 45
4. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 18:21,4 III M 30
5. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 19:01,9 IV M 30
6. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 19:08,9 II M 45
7. Mislisz Piotr 64 Osłonino 19:28,9 III M 45
8. Cieślak Bartosz 77 Żeliostrzewo 19:36,5 IV M 45
9. Hajduk Ireneusz 69 Władysłąwowo 20:01,0 V M 45
10. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 20:06,8 VI M 45
11. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 20:07,9 I M 65
12. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo20:58,9 VII M 45
13. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 20:01,9 II M 65
14. Murański Józef 45 Milonek Jurata 21:45,8 III M 65
15. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 21:55,2 V M 30
16. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 21:56,2 I K
17. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 22:51,7 IV M 65
18. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 23:14,3 II K
19. Majszak Józef 40 Gdynia 23:21,6 I M>65
20. Adolph Florian 40 LKS Puck 24:51,7 II M>65
21. Trocki Marian 53 Wejherowo 25:09,7 V M 65
22. Muszyńska Lidia 71 Piła 26:18,3 III K
23. Konkel Anna 79 Rzucewo 27:54,9 IV K
24. Duda Piotr 80 Gdynia 28:02,9 VI M 30
25. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 28:53,5 III M>65
26. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 33:32,4 VI M 65

PUNKTACJA PO DRUGIM BIEGU:

Dziewczęta do 15 lat

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 70 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 64
3. Elwart Klaudia 94 LKS Puck/Puck 60
4-5. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 28
Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 28
6. Kupiak Weronika 96 Mosty 26
7. Konrat Martyna 96 Mosty 25
8. Dąbrowiecka Agnieszka 96 Mosty 24

Chłopcy do 15 lat
1. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 51 pkt.
2. Baran Filip 01 Odargowo 48
3-4. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 35
Łagosz Przemysław 97 Mosty 35
5-6. Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 32
Gabor Mikołaj 98 Mosty 32
7-8. Gabor Wiktor 97 Mosty 30
Rott Radosław 95 LKS Puck/Puck 30
9. Klinowski Dawid 97 Mosty 28
10. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 26
11. Zmuda Dawid 98 Mosty 25
12. Chlebowicz Robert 97 Mosty 24
13. Klinowski Błażej 97 Mosty 21

Kobiety
1. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 70 pkt.
2. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 64
3. Muszyńska Lidia 71 Piła 58
4. Konkel Anna 79 Rzucewo 54
5. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowi 30

Mężczy¼ni Kat. M 30
1. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 70 pkt.
2. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 64
3. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 58
4. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 53
5. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 50
6. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 30
7. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 26
8. Duda Piotr 80 Gdynia 25
9. Ceszke Błażej 89 LKS Puck/Strzelno 23

Mężczy¼ni Kat. M 45
1. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 70 pkt.
2. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 64
3. Mislisz Piotr 64 Osłonino 60
4. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 56
5. Hajduk Ireneusz 63 Władysławowo 52
6. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 50
7. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 48
8. Jaskułke Ireneusz 73 Puck 23
9. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 22

Mężczy¼ni Kat. M 65
1. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 70 pkt.
2-3. Murański Józef 45 Milonek Jurata 62
Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 62
4. Struck Ryszard 62 Jastarnia-Bór 50
5-6. Mikucki Krzysztof 60 Mosty 28
Gaweł Jan 48 Gdynia 28
7-8. Majna Kazimierz 51 Gdynia 26
Trocki Marian 53 Wejherowo 26

Mężczy¼ni Kat. powyżej M 65 lat
1. Majszak Józef 40 Gdynia 70 pkt.
2. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 64
3. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 58
4. Herta Brunon 43 Puck 30
07-07-2009 20:41 - Admin
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP