LKS Ziemi Puckiej
Strona główna

UWAGA!
Masz informacje o startach zawodników LKS-u?
Napisz do administratora.

kk.83@wp.pl


INFORMACJE OGÓLNE
Władze klubu
Komisja rewizyjna
Kontakt


REKORDY
Kobiety
Mężczyźni












I Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej (Puck)
Pierwsze Biegowe Grand Prix o Puchar Starosty przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 25 kwietnia 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Puck. Pierwsze trzy osoby w każdej kategorii wiekowej otrzymały puchary oraz upominki rzeczowe ufundowane przez Miasto Puck.

W Y N I K I:

Bieg dziewcząt i chłopców do 15 lat – dystans ok. 2500 m

1. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 9:23,6
2. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 9:35,6 I DZ
3. Marzejon Rafal 94 Błądzikowo 9:40,5 II CH
4. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 9:43,1 II DZ
5. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 9:44,8 III DZ
6. Rott Radosław 95 LKS Puck/Puck 10:42,2 III CH
7. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 10:54,4 IV DZ
8. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 15:58,3 IV CH
9. Baran Filip 01 Odargowo 16:01,6 V CH

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5700 m
1. Labudda Andrzej 85 LKS Puck/Puck 19:12,1 I M 30
2. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłaniano 19:12,5 II M 30
3. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 19:25,9 III M 30
3. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 19:47,5 I M 45
5. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 21:03,8 IV M 30
6. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 21:13,3 V M 30
7. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 21:36,2 VI M 30
8. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 21:47,1 II M 45
9. Mislisz Piotr 64 Osłonino 21:52,3 III M 45
10. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 22:03,3 VII M 30
11. Cieślak Bartosz 77 Żeliostrzewo 22:08,0 IV M 45
12. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 22:16,1 V M 45
13. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 22:39,0 VI M 45
14. Ceszke Błażej 89 Strzelno 22:47,7 VIII M 30
15. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 22:54,5 I M 65
16. Murański Józef 45 Jastarnia Bór 23:25,4 II M 65
17. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 24:06,6 III M 65
18. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Wła-wo 24:19,9 VII M 45
19. Gaweł Jan 48 Gdynia 24:24,4 IV M 65
20. Jaskułke Ireneusz 73 Puck 24:25,5 VIII M 45
21. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 25:07,8 I K
22. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 25:48,7 II K
23. Majszak Józef 40 Gdynia 26:25,5 I M>65
24. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 26:35,0 III K
25. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 27:28,8 II M>65
26. Majna Kazimierz 51 Gdynia 27:35,0 V M 65
27. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 29:17,6 IX M 45
28. Muszyńska Lidia 71 Piła 30:06,6 IV K
29. Herta Brunon 43 Puck 30:11,0 III M>65
30. Konkel Anna 79 Rzucewo 30:47,8 V K
31. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 32:17,0 IV M>65
32. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 37:49,0 VI M 65
07-07-2009 20:25 - Admin
Content Management Powered by CuteNews

LKS Ziemi Puckiej




X PÓŁMARATON ZIEMI PUCKIEJ 2018

ZAPRASZAMY 28.07.2018

Regulamin
Zapisz się


GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017
PUCK
15.04.2017
WYNIKI
13.05.2017
MECHELINKI

Zapisy 9:30

Bieg do 15 lat
10:00

Bieg główny
10:30

ZAPRASZAMY!!


NASI SPONSORZY


LINKI
Miasto Puck
Gmina Puck
MOKSiR Puck
Polski Związek LA
Pomorski Okręgowy
Związek LA
Ludowe Zespoły Sportowe
PHU Jako
HACCP, GHP, GMP