Kolejne medale zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej

Na stadionie w Sopocie rozegrane zostały Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce z udziałem ponad 500 uczestników z województw pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Bardzo dobrze w tych mistrzostwach zaprezentowali się zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobywając cztery medale.
Złoty medal zdobył Mateusz Helman w pchnięciu kulą wynikiem 14,52.
Srebrne medale zdobyli:
Dominika Duraj w biegu na 300 m wynikiem 40,15 oraz sztafeta 4 x 100 m chłopców wynikiem 48,37.
Brązowy medal zdobyła Olga w skoku wzwyż wynikiem 151 cm.
Ponadto większość ze startujących zawodników znalazła się w ścisłych finałach w swoich konkurencjach co przyczyniło się do tego, że w prowadzonej klasyfikacji zespołowej LKS Ziemi Puckiej zajął III miejsce wśród Klubów województwa pomorskiego na 48 działające Kluby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *