Sukces lekkoatletów na Mistrzostwach Polski Młodzików

Podczas rozegranych w dniach 25 i 26 września w Toruniu Mistrzostw Polski Młodzików wspaniały sukces odniósł zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej Radosław Lademann zdobywając dwa medale.

W pierwszym dniu zawodnik ten zdobył brązowy medal w biegu na 100 metrów wynikiem 11,48 uzyskanym w niekorzystnych warunkach. W drugim dniu Radosław Lademann spisał się jeszcze lepiej zdobywając srebrny medal w biegu na 300 metrów z czasem 36,23, przegrywając tylko z rekordzistą Polski na tym dystansie.

Na co dzień Radek jest mieszkańcem Leśniewa, uczniem Gimnazjum w Darżlubiu, a w klubie sportowym trenuje pod fachowym okiem Teresy Jaskułki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *