VII Biegowe Grand Prix Ziemi Puckiej (XIV Bieg Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy)

W dniu 17 października 2009 roku na trasie z Leśniewa do Piaśnicy przeprowadzony został XIV bieg Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy, a jednocześnie był to VII finałowy bieg z cyklu biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego w 2009 roku.

W każdej kategorii biegowej uczestnicy za miejsca I – III otrzymali puchary, nagrody, upominki ufundowane przez organizatorów oraz Posła RP Kazimierza Plocke.

Ogółem w imprezie udział wzięło 120 uczestników.

Organizatorzy biegu: Parafia Rzymsko-Katolicka Leśniewo, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddz. Leśniewo, Sołectwa Leśniewo, Domatowo, Domatówko, Rodzina Piaśnicka, Urząd Gminy Puck, Starostwo Powiatu Puck, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej.

W Y N I KI:
BIEG DZIECI „KRASNALE” – dystans ok. 500 m
1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *